Wysyłka

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej – o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Koszt wysyłki

Po przedpłacie na konto

Jest uzależniony od wielkości zamówienia. Koszt wysyłki podawany jest w każdym zamówieniu i zgodnie z nim jest obowiązujący. 

Czas dostawy

Jako Producent małe ilości w wielkości do 50 szt. jesteśmy zapewnić w ciągu 1-2 dni. Ponieważ mydełka są wykonywanie ręcznie, większe ilości prosimy o kontakt i ustalenie czasu realizacji.

Czas realizacji zamówienia to zazwyczaj 1 dzień roboczy. W przypadku dużych ilości i produktów na zamówienie, czas jest podawany indywidualnie. Czas dostawy jest uzależniony od przewoźnika, najczęściej wynosi 1-2 dni.  Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1-3 dni roboczych. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.