O Nas

Producent naturalnych mydeł glicerynowych na każdą okazję i na co dzień. Ciągle się rozwijamy w naszej ofercie znajduje się ok 200 wzorów mydeł ozdobnych, w 100 zapachach i 40 kolorach. Posiadamy również mydła SPA, wykorzystujące dobrodziejstwa natury dla naszej cery oraz naturalne kule musujące do kąpieli. Wszystkie nasze produkty są naturalne i ręcznie robione.

O Nas

Producent naturalnych mydeł glicerynowych

Nasze mydełka robione są ręcznie z najwyższą starannością i dbałością o detale.  Niewątpliwą zaletą jest również ładny, niecodzienny wygląd, który doskonale się nadaje zarówno na prezent, jak i uatrakcyjnienie codziennej kąpieli. Produkowane przez Nas mydła są w pełni ekologiczne i naturalne, wykonywane z gliceryny roślinnej i naturalnych składników.

Nasze mydła nie podrażniają skóry, delikatnie nawilżają, przeznaczone są do ciała i twarzy. Są hipoalergiczne i bezpieczne dla dzieci.

Producent naturalnych mydeł glicerynowych
Mini mydełka współpraca hurtowa producent

DLA FIRM

MYDŁA SPA I MINI MYDEŁKA

Od 2 lat współpracujemy hurtowo z różnymi Firmami: hotelami, salonami fryzjerskimi, salonami spa, urzędami miasta, szkołami, przedszkolami oraz różnymi firmami potrzebującymi mydełek do celów promocyjnych.

F.A.Q

Najczęściej zadawane pytania

Tak, oczywiście. Mamy różne możliwości współpracy hurtowej oraz atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do kontaktu.

Czas realizacji jest krótki. Zależy od ilości sztuk i ilości zamówień. Ale zawsze staramy się, aby Państwa zamówienia wychodziły na bieżąco, jak najszybciej. Przykładowo do 100 mini róż – 1 dzień roboczy, 50 dużych misiów 1 dzień roboczy. 100 ludzików + klocek – 1 dzień roboczy.

Jeśli potrzebujesz zamówienia szybko- wpisz w uwagi: Pilne i datę na którą Ci potrzebne. Jeśli chcesz mieć pewność na kiedy zrobimy, bo nie wiemy ile nazbiera się zamówień w danym dniu, po prostu zadzwoń i powiemy. 

Nie. Mimo ładnego wyglądu, są to normalne mydła do codziennej pielęgnacji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Są hipoalergiczne, naturalne, ręcznie robione. Nie zawierają składników drażniących, ich działanie jest nawilżające, i delikatnie pielęgnujące. Przeznaczone są do codziennej pielęgnacji ciała i twarzy. Pomagają też smykom, aby kąpiel nie była udręką tylko świetną zabawą.

Czasami tak się zdarza, gdy system się zawiesi lub dane są niepełne. W takiej sytuacji prosimy o kontakt i FV zostanie wysłana. System obligatoryjnie wystawia FV jeśli podany jest NIP i dane Firmy zaczytuje z GUS. W przypadku osób fizycznych, wystarczy, że braknie nr domu, czy jakiegoś detalu i potrafi nie oznaczyć, ze Klient chce FV.

Tak. Zarówno pod względem składu, jak i wyglądu. Wszelkie szczegóły uzgodnimy i przekażemy czas realizacji.

Tak oczywiście. Na niektóre produkty mamy również oferty specjalne.

Najmniejszy rabat hurtowy to -15% od kwoty 350 zł i można go uzyskać automatycznie po spełnieniu warunków wpisując w zamówieniu kod: hurt. W przypadku dużych ilości prosimy o kontakt przedstawimy dogodną ofertę. 

Mydełka standardowo pakowane są za darmo w woreczek cylafonowy, ze wstążką w kolorze mydełka lub zbliżoną. Na życzenie dołączamy bilecik z dedykacją -również jest darmowy.

Pakowanie ekologiczne stanowi torebka papierowa ze sznurkiem jutowym i również jest darmowe.

Posiadamy też opakowania dodatkowo płatne na życzenia Klienta i są nimi woreczki z organzy, koperty poduszki i różne pudełka.

 

Nie. Bileciki do mydełek z dedykacją są całkowicie darmowe. Dysponujemy szerokim wachlarzem, bilecików pod różne okazje i wydarzenia. W razie potrzeby wykonujemy indywidualny bilecik do okazji, można nadsyłać też własne projekty. W przypadku Firm jest na nim logo  i slogan reklamowy lub co sobie Firma życzy. Wzory bilecików można zobaczyć na naszym blogu.